Ticaret Finans Destek Servisleri

Yüksek vasıflı ve deneyimli ekibimiz, ticari finansman destek hizmetleri konusunda duyarlı ve ısmarlama bir yaklaşım sunmaktadır. İşletmelerin ticaret risklerini daha iyi yönetmelerine, olası kayıpları en aza indirmelerine ve daha kolay finansman sağlamalarına yardımcı oluyoruz.

Hammaddelerin ve malların işleminde tüm oyunculara ortak oluruz. Borçlular için finansmana erişimi iyileştiriyoruz. Borç verenler için işlem risklerini azaltıyoruz ve tüccarlar için Basel çerçevelerinin gereklerine uygun olarak yardımcı oluyoruz.

Teminat izleme hizmetlerimiz, anlık doğrulamalardan kargoların sürekli izlenmesine kadar uzanmaktadır. Hizmetler, borç verenlere işlemlerinin performanslarını dönem tablolarına göre kontrol etme aracı sağlar. Borçlular daha uygun kredi sınıflandırmalarından yararlanırken, daha kolay ve / veya daha ucuz finansman sağlanabilir.

Müşteriye özel hizmetlerimiz arasında her türlü mal için fiziksel teminatın kalite kontrolü, depolama denetimleri ve kargo belgelerinin saklanması bulunmaktadır. Bunlar şunları içerir:

  • Ham maddeler ve emtialar
  • Yarı mamüller ve işlenmiş ürünler
  • Ensüstriyel ve tüketici ürünleri

Başlıca Avantajlarımız

Yüksek kaliteli ve kişisel bir yaklaşımımız, ticari finansman desteğimizdeki farkımızdır. İsviçre merkezli yönetim ekibimizden global varlığımıza ve müşterilerimize yakınlığımıza kadar reaktif ve esnek çalışmaktayız. Bir müşterinin gereksinimlerini karşılayacak şekilde hizmetleri uyarlama kabiliyetimizle gurur duyuyoruz.

Gözetim Talebi

Türkiye'deki Ticaret Finans Destek hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ya da gözetim talep etmek için; contact us.

Cotecna'nın küresel ağı ve hizmetlerinin tüm listesi hakkında bilgi edinin.