Hizmetlerimiz

Cotecna Türkiye olarak müşterilerimize tarımsal ürünler ve metal-mineral ürünlerde ticari gözetim hizmetleri, uygunluk belgelendirme hizmetleri ve ticaret finans servisleri sunmaktayız.

1983'te Türkiye'de kurulan Kotekna Gözetim A.Ş. olarak tüm ana bölgelerde çalışıyoruz: Istanbul, Tekirdag, Bandırma, Gebze, Izmir, Mersin, Iskenderun, Samsun ve Gaziantep.

Hız ve hassasiyetle, denetim ekiplerimiz müşterilerin mineraller ve metaller, tarım ürünleri, petrol ve tüketici ürünleri gibi geniş bir ürün ve ürün yelpazesi için sözleşme uygunluğunu doğrulamasına yardımcı olur. Hizmet sunumumuz ayrıca denizcilik hizmetleri, stok değerlendirme izleme ve uluslararası akreditasyonlara sahip laboratuvar hizmetlerini de içermektedir.

Tarım ve Gıda Gözetimleri

Tüm tarımsal tedarik zincirinde size özel doğrulama, izleme, ağırlık tespit, numunelendirme, analiz ve sertifikasyon hizmetleri sunuyoruz.

Daha fazla bilgi edinin →

Metal ve Mineral Gözetimleri

Metal & Mineral Malzemeler ve Gübre alanında tedarik zinciri boyunca ihtiyaç duydukları her aşamada müşterilerimize tarafsız gözetim ve test hizmeti sunuyoruz.

Daha fazla bilgi edinin →

Kömür ve Mineral Analizleri

En yaygın mineral, kömür ve kok çeşitleri için bağımsız analiz hizmeti sunuyoruz.

Daha fazla bilgi edinin →

Uygunluk Doğrulama (VOC)

Uygunluk Doğrulama hizmetlerimiz, varış yerinin temizlenebilmesi için gönderilerin yerel ithalat standartlarına uygun olmasını sağlamaya yardımcı olur.

Daha fazla bilgi edinin →

Ticaret Finans Destek Servisleri

Yüksek vasıflı ve deneyimli ekibimiz, ticari finansman destek hizmetleri konusunda duyarlı ve ısmarlama bir yaklaşım sunmaktadır. İşletmelerin ticaret risklerini daha iyi yönetmelerine, olası kayıpları en aza indirmelerine ve daha kolay finansman sağlamalarına yardımcı oluyoruz.

Daha fazla bilgi edinin →

Cotecna'nın küresel ağı ve hizmetlerinin tüm listesi hakkında bilgi edinin.