Hakkımızda

Cotecna Türkiye, analiz, gözetim ve sertifikasyon hizmetlerinde lider bir servis sağlayıcısı olan Cotecna Grup'un bir parçasıdır. Müşterilerimize ticaretlerini kolaylaştırmak, tedarik zincirlerini daha güvenli ve etkin hale getirmek için 1983'ten beri Türkiye'de çözümler sunmaktayız.

1974'te İsviçre'de kurulan ve 1983'ten beri Türkiye'de hizmet sağlayan Cotecna, bir aile şirketi olarak başlamış olup, şimdi 100'e yakın ofisi, 3000 kişilik kadrosu ve 50'den fazla ülkede bulunan sertifikalı laboratuvarlarıyla dünya çapında uluslararası bir firma olmuştur.

Bugün, güvenilir profesyonel kadro ve sertifikalı laboratuvar ağımız, endüstri onaylı standartlar uygulamakta ve müşterilerimize dört ana sektörde deneyimlerimizle yardımcı olmaktayız: Tarım ve Gıda, Hükümet Kontratları, Mineral ve Metal ve Genel Kargo Hizmetleri.

Teknik uzmanlığımız, üstün kalite anlayışıyla sunduğumuz hizmetlerimiz ve müşterilerimizin beklentilerini öngörebilmemiz, bizi öne çıkarmaktadır.

Türkiye'deki hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Vizyon, Misyon ve Değerlerimiz

Pazarımızdaki en güvenilir ve müşteri odaklı test, muayene ve doğrulama hizmetleri sağlayıcısı olarak tanınmaya çalışıyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını sürekli değişen pazar ortamında karşılamak için daha verimli bir hizmet sunumu platformu oluşturmaya kararlıyız. İş Etiği ve Uygunluk programımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen buraya tıklayın.

Cotecna'nın küresel ağı ve hizmetlerinin tüm listesi hakkında bilgi edinin.